משלוח חינם מעל 249 ₪

שי לעובדים עם משלוח אישי עד הבית

הראה את הערכתך על הישגי העובדים שלך עם מארזי שי לעובדים של גליליס. אפילו אם אתם עובדים מהבית, תוכלו לשלוח את המארזים ישירות לבית העובדים ולשמח אותם. אין ספק שכל אחד ממארזי השי שלנו ירגש את העובדים, שכן כל אחד ואחד מהם עוצב בקפידה על ידי המומחים שלנו. 

למה חשוב להעניק שי לעובדים?

הסתכל על המשרד שלך. תביט בפניהם של הצוות שלך. האם הם ממוקדים? האם הם שמחים להיות שם? פניהם והתנהגותם אומרים הרבה על המורל שלהם. ואנשים מאושרים הם אנשים פרודוקטיביים. המטרה של כל מעסיק או מנהל היא שימור עובדים. אחרי הכל, השקעת זמן רב וכסף בפיתוח המקצועי של אותו אדם.

גילוי הערכה לעובדיך חיוני ביצירת תרבות של כבוד הדדי ושמירה על המורל. הכרה בעובדים והענקת מתנות בזמנים שונים בשנה - ימי הולדת, קידום בעבודה, חגים - הן מחוות היוצרות כוח עבודה בריא. מעסיקים היום רוצים להבטיח שהם יבחרו את המתנות הטובות ביותר לצוות שלהם. משהו שהם ייהנו ממנו ויזכרו אותו לטווח הארוך.

שי לעובדים ליד התלוש

להלן כמה סיבות מרכזיות להבאת שי לעובדים:

  • לצמצם את תחלופת העובדים

הכרה ומתן מתנות לעובדים לראש השנה שלך היא דרך מוחשית להביע תודה על העבודה הקשה שלהם. על ידי כך תיצור תרבות המתגמלת מחויבות לחברה, ערכיה ומטרותיה, ומדגימה כי החברה מעריכה את ביצועי העובדים ומסירותם.

  • לשפר את מורל העובדים

הבעת תודה מילולית היא קריטית כדי להודיע ​​לעובדים שלך שאתה מעריך אותם ואת העבודה שהם עושים. עוד אחד ישמח לקבל מחמאה על עבודה שנעשתה היטב. 

  • לשפר את המשיכה לחברה

יצירת מוניטין של חברה שמשקיעה בעובדים שלה יכול לגרום לעובדים נוספים ואיכותיים לרצות לעבוד בה, וכך לשפר את כוח האדם שלה. 

מארזי שי שנבחרו בקפידה

בחר מתוך המארזים הרבים שלנו את אלו אשר יתאימו ביותר לעובדים שלך לכל סוג של אירוע, כמו לדוגמה מארז ממרחים מרשים לרגל קידום של עובד. האם יש לך עובדת שיולדת בקרוב? מארז שי גלילי מפנק זו מתנה מושלמת עבורה. ראש השנה, יציאה לפנסיה או תמריץ על מכירות גבוהות - לא משנה האירוע, כאשר אתה זקוק למתנה משובחת, אנו מבטיחים שתמצא במארזי השי שלנו את המתנות הטובות ביותר עבור העובדים שלך. 

מתנות עסקיות לכל אירוע

צור רושם מתמשך בקרב לקוחות ועובדים עם מבחר מארזי השי האיכותיים שלנו. המארזים מלאים בסוגים שונים של מאכלים וציוד בישול, כמו ממרחים, קונפיטורות, שמן זית ואפילו בקבוקי אלכוהול שונים. מארזי השי העסקיים המעוצבים שלנו נעשים בעבודת יד באיכות ללא פשרות. לא משנה מה אתה מחפש - שי לעובד מצטיין, או אפילו להודות ללקוח שעובד איתך כבר שנים – במארזי השי של גליליס יש את המתנות הארגוניות המתאימות לכך. 

מארזי שי של גליליס – מתנה בעלת ערך

לא כל מתנה שתעניק לעובדים שלך תגיע גם עם ערך וחשיבות. המארזים של גליליס מגיעים מהגליל ומטרתם לפתח ולטפח תעשיות קטנות ובינוניות בגליל ובפריפריה, ובכל קנייה תוכל לא רק לשמח את העובדים שלך, אלא לתרום למטרה חשובה– יצירת מקומות עבודה ושילוב אוכלוסיות מיוחדות ומוחלשות בפריפריה. 

מבחר רב של מארזים

אנו בגליליס מציעים אפשרויות רבות של מארזי שי לעובדים, אשר יוכלו להתאים לעובדים שונים ולאירועים שונים. תוכל לבחור בין מגוון של מחירים ולמצוא מארז שיעמוד בתקציב שלך. ישנן אופציות מיוחדות שאנו מספקים ללקוחות עסקיים, כמו הוספת לוגו חברה על כל מארז, על מנת להעצים את התחושה של העובדים שהם חלק מארגון גדול, או משלוח עד הבית, עבור אלו שעובדים מהבית.

סגור
עגלת הקניות שלכם (0)

עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך. עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך.0