משלוח חינם מעל 249 ₪

מתנות עם משמעות לעובדים וללקוחות שלכם

מי לא אוהב לקבל ולתת מתנות? שאנחנו נותנים מתנות אנחנו מעצימים את הקשר בינינו לבין אותו אדם לו אנו מעניקים את המתנה. חברות רבות יודעות זאת ולכן מעניקות מתנות עם משמעות לעובדים וללקוחות בזמנים קבועים כמו למשל מועדי החגים, ימי הולדת, מתנות לאירועים כמו חתונה, הולדת ילד/ילדה, מתנות לעובדים מצטיינים או לפורשים לפנסיה. מלבד ערך המתנה כשימושית, היא נותנת הרגשה טובה אצל העובד ותחושת לויאליות, ללא קשר לעלותה או כמה היא פונקציונלית. אפשר לגרום למתנה להיות יותר מיוחדת עבור העובדים וזאת על ידי בחירת מתנה בעלת ערך מוסף. אנחנו נמנה כמה דוגמאות:

 

מתנות חברתיות לעובדים

תמיכה בתעשיות מקומיות או "צעירות"

בישראל, ישנם מספר בתי עסק שנבנו על ידי יזמים אמביציוניים והם מהווים עסקים קטנים המייצרים מוצרים טובים ואיכותיים. אותם עסקים נמצאים בתחרות קשה עם המפעלים הגדולים והייצור הסיני הזול והם חסרי תקציב לפרסום או שיווק, לעומת המפעלים הגדולים. למשל, יין בייצור ביתי, עיצוב תכשיטים, ציור ופיסול והדוגמאות עוד רבות. חברות שרוכשות מתנות לעובדים הם הצרכניות ויכולות להשפיע על המצב. אם החברה תרכוש מתנות מתוך מחשבה של תמיכה בעסקים הקטנים כולם יצאו מנצחים. העובדים יקבלו מתנה עם משמעות וערך נוסף שלא נופלת באיכותה מהייצור ההמוני ומנגד, התעשייה הישראלית המקומית יכולה להתקיים בכבוד ולעזור בפרנסת המשפחות הרבות שמפעילות את אותן העסקים הקטנים.

תמיכה באנשים עם מוגבלויות

בישראל ישנן מספר עמותות שמטרתן הינה סיוע לאנשים מוגבלים ברמות שונות: ילדים עם צרכים מיוחדים, אנשים בעלי מום ומבוגרים עם לקויות נפשיות ושכליות. אותן עמותות משקיעות הרבה מאמצים לגיוס כספים וכיוצא בזה הן מוכרות מוצרים שנוצרו בעזרת אותם אנשים. בנוסף לכך שהמוצרים תורמים בגיוס הכספים, ייצורם מאפשר לאותה אוכלוסייה לתרום את חלקם לחברה ולסייע להם להשתלב באופן תקין. חשוב לציין, שבמרבית המקרים, מחיר מתנות חברתיות לעובדים אינו יקר בהרבה מהמחיר של מוצרים מקבילים. 

בחירת מתנות לעובדים

מתנות עם הקדשה אישית

במידה ובית העסק נותן מתנות פיזיות ולא שוברים, ניתן להוסיף הקדשה אישית במרבית המוצרים. ישנו היום מגוון עצום של מוצרים שניתן להוסיף להם הקדשה אישית כאשר אתם בעניין בחירת מתנות לעובדים, בין אם זה חריטה, הדפס, תפירה וכדומה. עם עוד קצת מחשבה בתוספת מחיר לא גדולה, כל מתנה שיש עליה הקדשה אישית מקבלת ערך מוסף ומשמעות. זה יכול להיות כל דבר, החל מציוד משרדי כמו משטח של עכבר עם כיתוב ועד מוצרי טקסטיל עם רקמה נוספת שמהווה את ההקדשה. העובד תמיד יעדיף לדעת שקנו לו משהו "במיוחד" עם השם שלו ולא סתם מוצר מהמדף.

בגליליס ניתן לעשות חריטה על כף או כל דבר שתראו לנכון. לצד מארזי שי

מתנות הניתנות כחוויות

אין ספק שמתנה ב"בדמות" חוויה, משאירה אצל העובד רושם הרבה יותר ממתנה פיזית. מתנה שמכילה בתוכה איזשהי חוויה שהעובד יכול לעבור לבד או יחד עם בני משפחה תהיה הרבה יותר משמעותית עבורו. גם בתחום הזה, כמו בכל סוגי המתנות, המגוון רחב מאד. זה מתחיל במתנות ה"פשוטות יותר" כמו שוברים למסעדות, סרטים, מלונות, חופשות וכד' וממשיך עד לחווית אקסטרים כמו נהיגה ברכב ספורט, הטסת סימולטור, צניחה חופשית או כדור פורח. ישנם גם סיורים מיוחדים בעלי קונספט כמו סיורים קולינריים וסיורים תרבותיים. אין ספק שכל אחת מהדוגמאות פה היא מתנה עם משמעות וערך מוסף שהעובד יזכור הרבה שנים. 

לסיום

בעידן הנוכחי, עם כל תרבות הרשתות החברתיות והשיתוף, נושא המתנות לעובדים צריך לעבור טרנספורמציה ולהיות תואם לרוח התקופה. זה כבר לא מספיק לתת שוברים לסופר והחברות צריכות להתעלות על עצמן ולחשוב על מתנות יותר מיוחדות בעלות משמעות ובכך לעמוד בתחרות הקיימת בין החברות בכל נושא המתנות.

מעוניינים בקטלוג של מוצרנו לחצו פה על מארזים לעסקים

סגור
עגלת הקניות שלכם (0)

עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך. עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך.0