משלוח חינם מעל 249 ₪

מתנות מיוחדות לעובדים לכל מצב: מחוץ לקופסא

במהלך השנה, יש הרבה הזדמנויות לפנק עם מתנות מיוחדות לעובדים: ימי הולדת לעובדים, חגים ואף צ'ופרים לעובדים מצטיינים. המתנה שבאה בדיוק בזמן היא מתנה לעובדים לראש השנה, המתנות הינן הדרך להכיר תודה ולשמח את העובדים. מבחר האפשרויות הינו גדול מאד ובטווח מחירים רחב, חופשות רומנטיות או משפחתיות, ארוחות מושקעות או שוברים למסעדות, מארזים שונים של פירות, שוקולד, פרחים ויין וזוהי רק ההתחלה.

אתר מתנות לעובדים

הרעיון הוא לגרום לעובדים שחשבתם עליהם ומצאתם את המתנה המיוחדת עבורם שמתאימה לצרכים שלהם ותרגש אותם. יש הרבה חברות ואתרים שמציעים שירות של בחירת מתנות לעובדים, הכל לפי דרישה, תקציב וסוג המתנה.אתר מתנות לעובדים של גליליס הוא מקום נהדר כדי לספק מתנה עם ערך. על הערכים של גליליס כנסו: https://www.galilees.co.il/business

סוגי המתנות הקיימות היום

הרבה חברות היום מחלקות לעובדים תווי שי בסכומים שונים המתאימים למגוון חנויות המציעות מוצרים שונים, החל מתווי שי לסופרמרקטים השונים ועד לחנויות בגדים, רהיטים, משחקים, מוצרים לבית, אלקטרוניקה וכו'. החסרון בתווי השי הוא חוסר המקוריות ולכן מומלץ להוסיף מתנה צנועה יחד עם השובר. כאמור, ישנן חברות רבות המציעות מתנות לעובדים למטרות שונות ומסוגים שונים, למשל, מתחום הגאדג'טים והגימיקים, מוצרי חשמל וטקסטיל, אביזרים למשרד ועוד. היום, בעקבות השינוי במצב העובדים עם מגיפת הקורונה ישנם הרבה פתרונות של מתנות המגיעות כמשלוח לכתובת בית העובדים או פתרונות טכנולוגיים "חכמים" כמו קוד דיגיטלי שהעובד מקבל לפלאפון ואיתו הוא מגיע לחנויות הנבחרות על מנת לקבל את המתנה או לחילופין קוד אונליין לרכישה באינטרנט.

לחצו כאן למידע נוסף על: שי לעובדים.

בחירת מתנות מגניבות לעובדים ותקציב

ישנה חשיבות רבה לבחירת מתנה מקורית ומוקפדת מכיוון שבחירה לא נכונה של המתנות יכולה לפגוע ברגשות העובדים ובכך להשפיע על המוניטין והתדמית של החברה. תחילה יש לקבוע אילו עובדים מקבלים את המנה ומהו גילם. אם מרבית העובדים הינם צעירים, אפשר ללכת לאפשרויות של גאדג'טים וגימיקים עכשווים. אם המדובר על טווח גילאים גבוה יותר, מעל 40, אפשר ללכת על מוצרים לבית או שוברים למסעדות או נופשים. במידה ומדובר במתנת יום הולדת ניתן לבחור מתנה לנשים וגברים בנפרד.

בנוגע לתקציב, יש לקבוע תקציב אישי לכל עובד מראש וזאת על מנת  להקל בבחירת המתנה. מתנה במחיר גבוה יכולה להשפיע לרעה על תקציב החברה ולעיתים להיחשב כשוחד ובאופן הפוך, מתנה עם תקציב נמוך תגרום לתחושת זלזול אצל העובדים וחוסר הערכה לחברה.

מתנות ליצירת תמריץ ומתנות לעובדים מצטיינים

הרבה חברות היום מעניקות מתנות לא רק בזמנים ה"רשמיים" כמו חגי ישראל (ראש השנה,  פסח) וימי הולדת, אלא גם כאות הערכה לעובד. הרבה מחקרים מראים שמתנות למטרת תמריץ תורמות לתפקודו של העובד ומשפרות את ביצועיו. מבחינת המעסיק, מדובר בהוצאה "חד פעמית" אך ההרגשה החיובית וההשפעה על העובד הינה לאורך טווח.

כדי לשמור על תחרותיות באווירה טובה בקרב עובדי החברות, חברות רבות מעניקות צ'ופרים ומתנות למצטיינים ולעובדים עם ביצועים טובים, בין אם מדובר בחברת מכירות המעניקה בונוסים על מכירות גבוהות או חברות הייטק המעניקות מתנות לעובדים נאמנים ומסורים כגון מארזי שי. מתנות אלו, לא צריכות להיות יקרות מידי, אלא שימושיות ומרשימות. אפשר אף מתנות עם לוגו של החברה ובכך גם לגרום לפרסומה או מתנות עם משמעות לעובדים. המתנה תורמת ל 2 הצדדים: עבור העובד היא מעלה את תחושת הלויאליות לחברה וסיפוק ועבור המעביד, זוהי דרך להביע הערכה ותודה.

לסיכום- מתנות מיוחדות לעובדים

כאשר אתם בוחרים חברה המספקת מתנות לעובדים, אל תקלו ראש בבחירה. החברה צריכה להיות ותיקה ומקצועית המספקת מגוון מאד רחב של מתנות: שוברים, מוצרים מכל הסוגים, מארזים מפנקים שונים ומגוונים, כל סוגי החופשות , סוגי שירותים רבים, מתנות מקוריות, מיוחדות ועכשוויות בהתאם לרוח התקופה. המתנות יכולות להיות ממותגות עם איכות גבוהה. בנוסף, חשוב מאד שהחברה תציע זמינות בכל הארץ.

סגור
עגלת הקניות שלכם (1)

סכום ביניים: 35.00

מעבר לסל הקניותלתשלום1