משלוח חינם מעל 249 ₪

מארזים לראש השנה 2021

מהו מארז ראש השנה שאתם צריכים לקנות?

מארזים לראש השנה 2021: 

מרכזו של ראש השנה הוא ערב החג, בו כל המשפחה מתכנסת לכבוד הסעודה המסורתית. ההתכנסות הזו מיוחדת בנוף כיוון שהיא אוספת אליה את על בני המשפחה, אשר נמצאים בשלבים שונים ובחיים ובעלי רצונות ודרישות שונות. אחד המחוות היפות שנעשות לכבוד ראש השנה היא המנהג לחלק מתנות לקרובים ואהובים על מנת להראות להם הערכה והוקרה ותקווה שהקשר עם מקבל המתנה יעמיק ויתחזק בשנה הקרובה. אחד הסיכונים שבנתינת מתנה היא העובדה שהמתנה יכולה להתברר כמיותרת, אם בכל שאין לה שימוש אצל מקבל המתנה או מכיוון שהוא כבר קיבל 2 מתנות דומות או אפילו זהות. לכן בחירת מתנה רלוונטית ומקורית היא חלק בלתי נפרד מטקס חלוקת מתנות ראש השנה ומהווה את השיקול העיקרי בקנייתה.

מארז לחג ראש השנה

  • הדרך הקלה היא לפעמים הדרך הנכונה - מארזים לראש השנה

אחת הדרכים שבה נוכל לוודא שהמתנה שלנו תהיה מוצלחת ויפה היא לקנות מארז מתנה לראש השנה. מארז ייעודי זה מורכב מחומרי גלם שתוכננו ושולבו המארז בקפידה על מנת שישמשו את מקבל המארז בראש השנה, מרכיבי המארז יוכלו להיות חלק מסעודת החג או להוות מרכיב במתכון. מארזים לחג עם תוכלה איכותית יהין בדרך כלל תוספת רצויה בבית המקבל, כיוון שחומרי גלם איכותיים יהיו יקרים יחסית ולמרות ההנאה שהם מסבים רוב משקי הבית ימנעו לקנות אותם. לכן רכישת מארז מתנה לראש השנה הוא קנייה בטוחה, כיוון שגם אם המקבלים כבר קיבלו מארז אין שום בעיה שיהיו להם פי 2 מהמוצרים האיכותיים שבו.

מארז לחג ראש השנה בשנת 2021 יהיה מתוק יותר.

מארזים מתוקים לראש השנה

  • השלם שגדול מסך חלקיו

היתרון שבקניית מארז הוא היכולת של צירוף המוצרים לספר סיפור ולהראות על מחשבה שהוקדשה לכל אחד ממקבלי המתנה. לדוגמה, ישנו מעסיק שרוצה לחלק מארזי מתנה לראש השנה לעובדים שלו, קנייה של מארזים מתוקים לראש השנה תראה שאכפת לנו מהילדים של מקבל המתנה ותהפוך את המתנה לאישית ומיוחדת אף יותר. בנוסף, קנייה של מארז ייעודי תעזור למתנה להיות מסודרת, כיוון שבדרך כלל אסופה של מוצרים, אפילו איכותיים תראה כמשהו מוזר ומבולגן, אבל המארז הייעודי יביא מכנה משותף שיכול לתת ערך מוסף לכל המתנה. יתרון נוסף של קניית מארזי חג לראש השנה הוא "פיזור הסיכון", אם בקנייה של מתנה קלאסית, כמו כלי בית או פריט נוי כל ההשקעה של המתנה מונחת על מוצר אחד, מצב שיכול להיות בעייתי במידה ומקבל המתנה אינו מרוצה, מארז מביא מגוון מוצרים שבטוח שהמקבל יהנה מרובם, כל שמדובר בהצלחה מובטחת.

  • המכנה המשותף הוא גם מתנה

תהליך יצירת המארז נותן גם הוא ערך מוסף למתנה, ונותן הזדמנות למקבל לקדם ערכים שחשובים לו ולמשפחתו. לדוגמה, המארזים בחברת גליליס מיוצרים בשיתוף עמותת אנוש, עמותה אשר משלבת אנשים עם צרכים מיוחדים בשוק העבודה ובחברה הישראלית ככלל. אנשים שחשוב להם ערך שילוב אנשים עם צרכים מיוחדים בקהילה ישמחו לקבל מארז חג שלראש השנה שתרם למטרה הזו שקרובה לליבם.
ערך נוסף שאפשר להביא ביטוי דרך מארז ייעודי הוא יישוב הארץ, אנשים שמאמינים בחקלאות מקומית ורוצים לתמוך בתוצרת שלה ישמחו לקבל מארז שכולל תוצרת חקלאית משובחת מהגליל. האפקט הזה יוגבר ככל שיותר אנשים יקבלו מכם את המתנה, וכך הערך בו אתם מאמינים יקודם אף יותר.

מארזים לראש השנה

מארז דבש לראש השנה

  • 100 אחוז שימושית: איך למצוא מתנה שלא תשב בצד

אחד החששות הגדולים והמוצדקים בעולם נתינת המתנות הוא הפחד שלמתנה לא יימצא כל שימוש והיא תשב יתומה בצד, כאשר הכסף שהושקע במתנה יתברר לאחר מעשה כמבוזבז בפועל. דרך טובה לוודא את השימושיות של המתנה היא לקנות מוצר שמותאם לסיטואציה והופך לרלוונטי מייד עם נתינת המתנה. דוגמה טובה תהיה נתינת מארז דבש לראש השנה או מארז שכולל סילאן, זוהי מתנה מצוינת שתוכל להשתלב באופן מושלם בארוחת החג ובטקס הסימנים (הקליקו פה למידע נוסף על סימני ראש השנה) , בנוסף זוהי מתנה שמייצגת את רוח החג עם אחד הסמלים הבולטים שלו. אנו נחפש מתנה שמותאמת לסיטואציה, ומקבל המתנה יוכל להתשמש בה מייד, כמו בדוגמת מארז הדבש, אבל במידה וניתן את המתנה אחרי הארוחה כדאי לשקול נתינת מארז שמותאם דווקא לחג אחר כמו סוכות. היתרון של מארזי ראש השנה בא שוב לידי ביטוי בכך שהם מגיעים ייעודים למטרה, וכך בטוח יהיה להם שימוש.

מארזים, מתנה שהופכת לייחודית

אחת הבעיות שבהם נתקלים אנשים שרוצים לתת את אותה המתנה לאנשים רבים, היא שבדרך כלל אנשים לא ירצו את האותו המוצר שיש לכל החברים או המשפחה שלהם, ולכן נתינת כלי בית או פריט נוי הופעת ךבעייתית ואף מיותרת. היתרון בנתינת מארז מתנה הוא החופש אותו אתם נותנים למקבלי המתנה. מארז מתנה לראש השנה יפתח בפני המקסלים עולם שלם של טעמים וחומרי גלם באיכות מצוינת, אותה כל טחד יוכל לקחת לכיוון שהוא רוצה. יש כאלו שירצו לשים את המוצרים על שולחן כמו שהם ללא שינוי, ויש כאלו שירצו לשלב את המוצרים בתוך מתכונים מעניינים וחדשים. כך המתנה האחידה לכאורה הופכת לאירוע ייחודי שבו כל מקבל הפך את המתנה לחווייה משלו, וכך כל המקסלים קיבלו לא רק מארז, אלא חוויה ממקור משותף, ועכשיו הם יוכלו להשוות אותם ולחזק את הזהות הארגונית או המשפחתית שלהם.

  • להתאים את המתנה בקלות

כאשר אנלנו נרצה לתת מתנה לקבוצה גדולה של אנשים, נראה שיש קושי בלמצוא מתנה שמתאימה לכולם, שהרי הקבוצה אינה הומוגנית וייתכן שנכללים בה אנשים מכל תחומי ושלבי החיים. מארזי מתנה לראש השנה יוכלו להיות בחירה מצויינת בגלל אפשרויות ההתאמה המצוינות שבו. על בסיס ניתוח קהל היעד לפי חתכים גסים, כדוגמת גיל, מצב משפחתי ומגדר אפשר להתאים את המתנה הרצויה בקלות. כך לדוגמה, נוכל להתאים למשפחה עם ילדים קטנים מארז מתוק לראש השנה, וכך מקבלי המתנה יראו שהושקעה מחשבה במתנה, ושאכפת לנותן המתנה מהם. בנוסף, כאשר רוצים לקדם ערך שחשוב לכם, נתינה רחבה של מארז שמבטא את הערך הזה יוכל להיות מאד משמעותי, הרבה יותר מאשר נתינה של סתם מוצר שלא בטוח אם המקבל צריך או רוצה אותו.

מארזי חג לראש השנה

  • מארזים, כשנוחות ויעילות נפגשים

כאשר אנו רוצים להביא למישהו מתנה, בין אם כחלק מקבוצה שמקבלת את המתנה או בתור מתנה אישית, מארזי חג לראש השנה הם הבחירה המשתלמת. קיבוץ המוצרים האיכותיים למארז נותנת את היכולת למארז לייצג ערך מוסף. אפשר דרך המארז לבטא ערכים מסוימים ולקדם אותם, לדוגמה ערך השילוב של אנשים עם צרכים מיוחדים בשוק העבודה, או קנייה של תוצרת מקומית מהגליל. בנוסף מארזים הם מוצר מוכוון שימוש, ולכן בטוח שהמתנה לא תתבזבז לשווא אלא תנוצל כמו שצריך בצורה חווייתית. בנוסף מארזי מתנה מצליחים להיות מותאמים אישית מאוד בקלות על בסיס מספר מצומצם מאד של נתונים אשר ידועים לנותן המתנה. כל היתרונות האלו מראים לנו שמארזי חג לראש השנה מהווים את המתנה המושלמת לראש השנה. ולכן, בחג בו חילופי המתנות מהווים חלק כל כך משמעותי המסורת החג, חשוב לוודא שאנו קונים מתנה שלא יכולה להכשל ובוחרים במארזי חג לראש השנה.

מארזים לראש השנה 2021 של גליליס הם יכולים להיות הפתרון המושלם עבורך בחג.

הידעת ? גליליס מספקת פתרון נהדר לבעלי חברות ועסקים בכל מה שקשור ל-מתנות לעובדים לראש השנה

[ipages id="7"]

סגור
עגלת הקניות שלכם (0)

עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך. עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך.0