משלוח חינם מעל 249 ₪

שי לפסח

מחפשים שי לפסח? להביא מתנה קטנה כשאתם מוזמנים לארוחת ערב זה תמיד רעיון טוב. כשאתם מוזמנים לסדר פסח – והמארחים שלכם כנראה מבשלים ומתכוננים לארוחה במשך ימים, אם לא שבועות – זה אפילו חובה. מעבר לכך, בפסח גם נהוג להעניק מתנות לחברים, קרובי משפחה ואנשים אהובים אחרים. אם עוד לא השכנעתם בחשיבות של הענקת שי לפסח, אנו בגליליס ניתן כאן כמה סיבות טובות ואפילו רעיונות למתנה. 

 

  • כדי שיזכרו אתכם

כשאתם מתארחים בסדר גדול, עם המון אורחים בנוסף אליכם, תרצו להעניק למארחים שי מרשים וחגיגי שיגרום להם לזכור שהייתם חלק מהאירוע. תמיד כיף לקבל מתנה, במיוחד באירוע כמו סדר פסח. כמעט כל סוג של מתנה יכולה ליצור ולהשאיר רושם חיובי ונהדר מכם כאורחים, ולהוביל את המארחים להזמין אתכם לאירועים נוספים.

  • לומר תודה

ישנם מקרים שבהם אתם צריכים להחזיר למישהו שעזר לכם או עשה לכם טובה כלשהי. הענקת שי לפסח זה מעשה שיכול להראות שאתם אסירי תודה על התמיכה והעזרה שקיבלתם מאותו אדם. מקבל השי ירגיש באמת את הכרת התודה שלכם כאשר תתנו לו מתנות שמתאימות אליו באופן אישי. 

  • כביטוי לאהבה

שי לפסח זו דרך להוקיר תודה ודרך כך לחזק מערכות יחסים. בין אם מדובר ביחסי חברות או בזוגיות, חשוב תמיד להראות לאדם האחר כמה אתם דואגים לו או לה. לא תמיד צריך לחכות לאירוע מיוחד כדי להעניק מתנה, אך פסח זו הזדמנות נהדרת שכדאי לנצל כדי להראות כמה אתם אוהבים מישהו. המארזים המפנקים של גליליס לחלוטין יכולים להעיד על אהבתכם. 

  • להראות שאתם מעריכים מישהו

אומרים שפעולות מדברות חזק יותר ממילים, ופעמים רבות זה באמת נכון. אין דרך טובה יותר לומר שאתם מעריכים מישהו מאשר באמצעות שי לפסח. אתם יכולים לשמח מישהו אפילו עם מארז שי פשוט. זה לא חייב להיות יקר. אתם יכולים להראות את הערכתכם לאביכם, אמכם, אחותכם, אחיכם או כל מי שעשה עבורכם משהו נחמד לאורך השנה. 

עסקים וחברות יכולים גם להעניק מתנות הוקרה לעובדיהם על עבודתם הקשה או על תרומתם המיוחדת לעסק לכבוד החג. זה מניע את הצוות ומעודד אותם להגיע לביצועים טובים יותר. אות הערכה יכול לעשות פלאים כדי להגדיל את הביצועים של כוח העבודה שלכם. 

  • עוזר לשמור על קשר

לא לראות מישהו באופן תדיר לא אמור להיות תירוץ לנתק את היחסים עם אותו אדם. מתנות יכולות לעזור בחיזוק מערכות יחסים לכבוד בחג. אתם יכולים לתת מתנה לחג כדי לשמור על קשר ולשמור על אותו אדם בחיים שלכם. אין דרך טובה יותר לומר שעדיין אכפת לכם, מאשר לשלוח משהו מיוחד.

איזה שי מומלץ להביא לכבוד חג הפסח?

מארזי המתנה של גליליס הם השי המושלם עבור כל אדם קרוב בחג הפסח. כל המארזים לחג מכילים מוצרים קולינריים איכותיים מאזור הגליל, אשר יעזרו לכל אחד לשדרג את הבישולים שלו לכבוד החג. המארזים מגיעים בטווח רחב של מחירים, כך שניתן להתאים אותם עבור כל אדם, בין אם הוא קרוב במיוחד או יחסית רחוק. 

ניתן לבחור במארז יחסית מושקע ומפנק, הכולל ממרחים, שמן זית, אלכוהול ומוצרים נוספים, או ללכת על מארז צנוע ופשוט, אשר כולל רק ממרחים לדוגמה. לא משנה איזה מארזי שי תבחרו עבור פסח, אנו מתחייבים שהאדם שיקבל אותו ישמח מאוד. המארזים גם מתאימים כשי לחג לעובדים וניתן לרכוש אותם בכמויות גדולות, ואפילו לשלוח אותם עם משלוח עד לבית העובד.

סגור
עגלת הקניות שלכם (0)

עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך. עגלת הקניות שלך ריקה, זה הזמן להוסיף מוצר לעגלה ולהרגיש את הגליל מגיע עד אליך.0